Facebook / Instagram Ads

Home - Facebook / Instagram Ads

Facebook Ads / Instagram ads

24karaati.ee: Facebook Ads

Facebooki ja Instagrami reklaamidest (Facebook ads, Instagram ads) on saanud eduka turundusstrateegia üks olulisemaid faktoreid peaaegu kõikides ärivaldkondades.

Korralikult üles ehitatud sotsiaalmeedia turundusstrateegia hõlmab endas nii klassikalist sotsiaalmeedia haldust kui ka tasulisi reklaamikampaaniaid Facebookis või Instagramis.

Tasulised reklaamikampaaniad sotsiaalmeedia platformidel aitavad Sinu ettevõttel jõuda reklaamidega veelgi suuremas mahus soovitud sihtgruppideni.

7 suunda kuidas Facebook Ads või Instagram Ads kampaania aitab Sinu ettevõtet

Facebook Ads või Instagram Ads kampaania eesmärgiks on tõsta lehekülje jälgijate arvu, tõsta veebilehe külastajate arvu ja tuua veebilehele külastajaid, kes ostavad Sinu kaupa või teenust.

Parimate tulemuste saavutamiseks optimeerime aktiivselt kampaanias olevaid reklaame, et saavutada parim Return on Investment (ROI).

Missuguseid eeliseid ja võimalusi annab Facebook Adsi või Instagram Adsi kampaania Sinu ettevõttele?

 1. Võimalus sihtida ja jõuda täpselt Sinu ettevõtte jaoks oluliste sihtgruppideni
 2. Võimalus kasutada remarketingi tehnikaid, et taasturundada veebilehte külastajatele
 3. Tehisintellekti ja masinõppe kasutamine, mis aitab vastavalt kogutud andmetele täpsemini reklaame sihtida
 4. Kuluefektiivsete ja tulemustele suunatud reklaamikampaaniate ehitamine lähtuvalt ettevõtte ärilistest eesmärkidest
 5. Kulude regulaarne optimeerimine, et saavutada maksimaalne Return on Investment (ROI)
 6. Brändituntuse kasvatamine Sinu ettevõtte sihtgrupi seas

Hästi tehtud sotsiaalmeedia reklaamikampaaniad aitavad tõsta Sinu ettevõtte müüki ja viia brändituntust järgmisele tasemele.

 

Pakume täislahendust sotsiaalmeedia reklaamide haldamiseks

Pakume täisteenusena Sinu ettevõtte sotsiaalmeedia reklaamide haldust soovitud platformidel.

Meie sotsiaalmeedia reklaamide haldamise teenus pakub Sinu ettevõttele järgmiseid väärtuseid:

 1. Pühendunud kampaaniahaldur Sinu ettevõtte turundustegevustele
 2. Kampaaniahaldur vastab kiiresti tekkinud küsimustele
 3. Kiire reklaamikontode ülesseadistamine sotsiaalmeedia platformidel
 4. Reklaamikampaaniate ehitamine igale Sinu poolt soovitud platformile
 5. Unikaalsed ja läbimõeldud reklaamikampaaniad ning reklaamid
 6. Korrektne demograafiline sihtimine – võttes arvesse ettevõtte sihtgruppi / sihtgruppe
 7. Igakuine või iganädalane võimalus konsulteerida kampaaniahalduriga
 8. Igakuine või iganädalane analüüs ja ülevaade kampaania tulemustest

Kui Sinu ettevõte ei ole varem sotsiaalmeedias end reklaaminud, siis hõlmab meie teenus ka Facebooki Pixeli installimist Sinu kodulehele.

Facebook Pixeli abil on võimalik ehitada üles remarketingi kampaania ja reklaamid.

 

Kes kasutavad Facebooki või Instagrami reklaame?

Kui Sinu ettevõtte valdkonnaks on näiteks müük erakliendile või ärikliendile, e-kaubandus või mõne muu teenuse või toote pakkumine, siis on sotsiaalmeedia reklaamidest Sinu ettevõttele palju kasu. Tehtud uuringud näitavad, et keskmiselt 30% internetis veedetud ajast kulutab tarbija sotsiaalmeedias.

Kahtlemata on tark otsus reklaamida oma ettevõtet just nendes kanalites, kus tarbijad võimalikult palju aega veedavad.

Pakume professionaalset kampaaniate ja reklaamide üles ehitamist sõltumata sellest kas Sinu eesmärgiks on kasvatada müüki, tõsta brändituntust või lihtsalt suhelda rohkem oma jälgijate ja klientidega. Leiame alati parimad lahendused.

Meie poolt koostatud turundusstrateegia võtab arvesse uusi turunduse trende ning leiab unikaalsed võimalused konkurentidest eristumiseks.

 

Facebook reklaamid ehk Facebook Ads

Praeguse seisuga on Facebook maailma kõige suurema külastatavusega sotsiaalmeedia platform. Tõenäoliselt ei ole see lähiajal muutumas ning Facebook jätkab troonimist. Lähtuvalt Statista.com poolt avaldatud statistikale kasutab Facebooki keskmiselt 1,85 miljardit kasutajat päevas.

Facebooki tuntakse ühtlasi kui juhtivat ja väga innovatiivset ettevõtet, mis tegeleb regulaarselt sotsiaalmeedias reklaamimise võimaluste arendamisega. Facebooki reklaamid töötavad edukalt peaaegu igas ärivaldkonnas ning on suurepäraseks esimeseks sammuks sotsiaalmeedia reklaamide laia maailma.

Facebooki kampaaniaid on võimalik ehitada üles erineval moel – näiteks panna kampaania eesmärkideks: brändituntuse tõstmist, liikluse suurendamist, müügi kasvatamist, poekülastuste tõstmist ja palju teisi erinevaid variante.

Facebooki reklaamikampaaniate ülesehitamisel on tänase seisuga võimalik kasutada videot, fotosid, karusselle ja slideshow’sid. Lisaks erinevatele võimalustele reklaame kuvada, on reklaamijal võimalik suunata oma reklaame soovitud sihtgruppidele, konkreetsetele demograafiatele ja spetsiifiliste huvidega inimestele.

 

Instagram reklaamid ehk Instagram Ads

Arvestades, et Instagrami omanikuks on Facebook, siis on need kaks platformi omavahel väga sarnased. Instagram alustas reklaamide pakkumisega 2015. aastal ning on sellest ajast saati iga-aastaselt väga tugevalt kasvanud.

Kõige suuremat rõhku tuleks Instagramis pöörata just visuaalide kvaliteedile ja atraktiivsele väljanägemisele. Kui visuaalide kvaliteet jääb nõrgaks, kannatab kampaania tulemuslikkus.

Instagrami reklaamide formaadid on samad mis Facebookis: foto, video, karussell ja slideshow. Sarnaselt Facebookile on ka Instagramis võimalik panna kampaaniatele erinevaid eesmärke: veebilehe liikluse suurendamine, app’i installimine, video vaatamine, brändituntuse tõstmine jne.

Tulemuslikkuse mõõtmiseks on Instagramil olemas ka oma analüütika platform.

 

Vajad Facebooki ja Instagrami reklaamidega tegelevat digiagentuuri?

Koostame Sinu ettevõttele Facebooki ja/või Instagrami turunduskampaania strateegia ning viime selle ellu.

Omame üle 7 aasta digiturunduse kogemust erinevate valdkondade ettevõtete ja projektidega.

Pakume lisaks Facebooki ja Instagrami reklaamidele ka Google Ads haldust, kodulehe valmistamistsotsiaalmeedia haldust jpm.

Hinnapakkumise küsimiseks saada meile kiri info@24karaati.ee, võta ühendust läbi kontaktvormi või helista meile +372 5694 9011.